Angličtina pro skupiny

Tento konverzační kurz pomáhá studentům překonat strach z mluvení a získat sebedůvěru. Studenti hrají hry, které jim pomáhají přemýšlet v angličtině a zvyšují jejich plynulost.

Je vhodný pro studenty od 16 let, kteří mají teoretické znalosti angličtiny ze školy, ale neměli téměř žádnou příležitost je uplatnit.

Výuka probíhá v naší škole v Brně - Zábrdovicích v odpoledních hodinách. Za pěkného počasí trávíme čas venku.

Klub deskových her

Přípravný kurz (před angličtinou pro jednotlivce) pro studenty, kteří nevěří, že by mohli v dohledné době mluvit. Studenti se zaměřují více na hry než na jazyk a mají jedinečnou příležitost vyzkoušet si, jaké to je učit se anglicky bez obav z ostudy.

Je vhodný pro studenty od 14 let, kteří znají málo teorie, mají nepříjemné zkušenosti s výukou jazyků nebo si nevěří při mluvení. Také milovníci deskových her, jejichž hlavním cílem je hrát si a ne se tolik učit, si v tomto klubu přijdou na své a budou věnovat svůj čas smysluplné činnosti.

Výuka probíhá v naší škole v Brně - Zábrdovicích v odpoledních hodinách.

Jazykový mentoring

Jazykový mentoring je způsob, jak se jednotlivci nebo dvojice mohou stát plně samostatními studenty. Nejenže máte soukromého jazykového průvodce, se kterým můžete diskutovat o jazykových tématech, ale na konci tohoto mentoringu už nikdy nebudete potřebovat dalšího lektora.

Mentoring je vhodný pro osoby starší 15 let, které dávají přednost soukromým hodinám a chtějí mít svobodu učit se tolik jazyků, kolik si v životě přejí. Tato cesta je pro tebe, pokud chceš získat nástroje užitečné pro učení jakéhokoli jazyka a projít osobním růstem, který zlepší i další aspekty tvého každodenního života.

Hodiny probíhájí v naší škole v Brně Zábrdovicích nebo v herně v Brně na Lesné. Časový rozvrh je flexibilní podle potřeb žáka.