Zábavná a efektivní angličtina

Vědecké znalosti + zkušenosti polyglotů + hry = tvůj úspěch při učení se angličtiny

Angličtina pro týmy

Dlouhodobý kurz, který skutečně přispívá ke zlepšení plynulosti a vztahů. Kurz se zaměřuje na mluvení v angličtině, podporuje týmovou spolupráci a zlepšuje měkké dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru. Je vhodný pro týmy o 6-16 členech včetně jejich manažerů a probíhá u vás v kanceláři.

Teambuilding

Dopřejte sobě i svému týmu smysluplné aktivity, které mají pozitivní dopad na komunikaci a mezilidské dovednosti. Spolupracujte s námi a vytvořte pro své zaměstnance nezapomenutelnou akci (nebo několik akcí) plnou cenných poznatků, uvědomění a zábavy.

Angličtina pro majitele firem

Chytrý podnikatel vždy hledá způsoby, jak spojit příjemné s užitečným. Využijte tuto vzdělávací příležitost nejen k plynulé angličtině, ale také k navázání kontaktů a rozvoji jedinečných dovedností, které jako vedoucí pracovník musíte denně prokazovat.

Klub deskových her

Náš klub ti umožní prozkoumat svět deskových her. Účastníci se učí základní i pokročilé herní mechanismy a rozvíjejí celkové dovednosti v oblasti deskových her. Klub lze využít jako přípravný kurz pro středně pokročilé z hlediska deskových her i znalosti angličtiny.

Angličtina pro skupiny

Konverzační kurz angličtiny pro studenty B1+ starší 16 let plný her a zábavných aktivit, které podporují myšlení v angličtině. Hlavním cílem je zvýšit úroveň plynulosti. Je možné sestavit kurz pro 8 studentů, který se skládá pouze z tvích přátel a/nebo rodiny.

Jazykový mentoring

Individuální mentoring pro každého, kdo v životě nemá rád omezení. Výsledkem tohoto programu je zcela samostatný student vybavený nástroji, které mu umožní naučit se tolik jazyků, kolik chce bez nutnosti dalšího lektora.

Klub deskových her pro děti

Volnočasový klub pro děti ve věku 10-16 let, kde se hrají deskové hry v angličtině. Hlavním cílem je vytvořit pozitivní vzpomínky a lásku k cizímu jazyku. Členové klubu hrají nenáročné hry. Pro zvýšení porozumění a předcházení frustraci může být použita čeština.

Herní setkání

Zahraj si s námi, poznej nové lidi a procvič si své komunikační dovednosti zcela zdarma. Vyzkoušej si naše komunikativní aktivity a hry, při kterých každý ví, s kým a o čem má mluvit - přizpůsobené tvé úrovni angličtiny. Prostředí je vhodné pro introverty a bez stresu.

Smysluplná komunita

Připoj se k naší komunitě studentů angličtiny a uč se, hraj si a navazuj kontakty bez omezení! Nejlepší způsob, jak automatizovat jazykové znalosti.