Angličtina pro týmy

Účastníci kurzu rozvíjejí své schopnosti myslet a mluvit v angličtině. Pomocí hravých společných aktivit si budují pevnější vztahy a prohlubují vzájemnou důvěru. S rostoucí složitostí úkolů studenti pracují na měkkých dovednostech, které jsou pro pracovní prostředí klíčové, například na prezentačních dovednostech, analytickém myšlení, řešení problémů, vyjednávacích dovednostech atd.

Kurz je vhodný pro týmy o minimálně 6 členech (včetně manažerů), které potřebují komunikovat v angličtině a chtějí se společně rozvíjet.

Sezení probíhají jednou týdně po dobu 2 hodin ve vaší kanceláři. Kurz může obsahovat buď 24 sezení (6 měsíců), nebo 42 sezení (12 měsíců). Čím delší doba trvání, tím lepší výsledky týmové práce a komunikace.

Angličtina pro majitele firem

Studenti rozhýbou své komunikační dovednosti a zároveň navazují kontakty s dalšími podnikateli. Rozvíjejte své znalosti angličtiny a zároveň své podnikání! 

Cílem kurzu je odstranit jazykové bariéry a zvýšit schopnost mluvit anglicky pro specifickou skupinu lídrů, kteří bezprostředně potřebují komunikovat v angličtině. Klíčový je kontakt s jazykem po skončení kurzu.

Výuka probíhá v naší škole v Brně - Zábrdovicích dvakrát týdně. V závislosti na poptávce jsou k dispozici předpolední i odpolední termíny.

Teambuilding

Zapojte svůj tým do smysluplných aktivit, které jsou stejně zábavné jako vzdělávací. Pomocí herního přístupu tým získá vhled do myšlení svých kolegů a také lépe poznáte své já.

Shromážděte alespoň 6 členů týmu, kteří sdílejí jeden jazyk, a pojďme využít jejich čas aktivně a užitečně.

Teambuilding trvá minimálně 2 hodiny až celý víkend. Možné jsou jednorázová sezení i pravidelná setkání. Lze jej uspořádat ve vaší kanceláři nebo mimo ni.